تیم دیدپا

دیدپا هر روز در حال بزرگ شدن هست. دیدپا برای افزایش و کیفیت خدمات خود به افراد بیشتری نیاز دارد.

رضا یوسفی
مدیر عامل و موسس
وحید رحمتی
مدیر مارکتینگ
مهدی آرمین مهر
مدیر فروش
نوین تندیس
پشتیبان و بخش فنی

خدمات دیدپا

دیدپا با هدف بزرگترین مرکز کسب و کار ایرانیان اولین قدم خود را برداشته است و هر روز در حال پیشرفت و گسترش خدمات می باشد.

استارتاپ دیدپا ( www.didpa.ir ) از ترکیب مرکز برون سپاری (دورکاری) با فروشگاه ساز رایگان به وجود آمده است که امکانات بازاریابی ویژه ای را در اختیار کاربران و وب مسترها و دارندگان جامعه های مجازی قرار داده است.

دیدپا بر این باور است که فریلنسینگ (دورکاری) یک کار تمام وقت با درآمد بالاست. مرکز برون سپاری دیدپا بستری است که به شرکت های کوچک، کارآفرینان و افراد کمک می­کند به راحتی نیروی متخصص مورد نیاز خود را پیدا کرده و از طریق امکاناتی که دیدپا در اختیار آن ها قرار می دهد به راحتی و با اطمینان پروژه­ ای خود را اجرا کنند. اجرای پروژه­ ها از طریق برون سپاری به شما کمک می­کند هزینه­ های خود را تا حد چشمگیری پایین آورده و همچنین برای افراد متخصص شغل ایجاد کنید. برنامه نویسی، نویسندگی، ترجمه، طراحی، مهندسی، ورود اطلاعات، بازاریابی، فروش، حسابداری و … در مرکز برون سپاری دیدپا قابل سپردن و انجام است.

علاوه بر مرکز برون سپاری دیدپا، فروشگاه ساز رایگان دیدپا، یک طرح کارآفرینی فروشگاه ساز جهت خرید و فروش فایل ها و محصولات قابل دانلود شامل انواع فایل های مستند، ویدئوهای آموزشی، سورس کد برنامه های اجرایی، اسکریپت های طراحی سایت و انواع نمونه های کارها و لایسنس های نرم ­افزاری و … می­باشد. هدف دیدپا در فروشگاه ساز رایگان فایل، درآمدزایی برای دانش آموزان، دانشجویان، محققان و کاربران اینترنتی و زنان خانوار و … هست که نتیجه آن نشر دانش و تجربه در بین سطوح مختلف جامعه خواهد بود.

کسب درآمد به شیوه های مختلف از وب سایت همواره دغدغه اصلی بسیاری از مدیران سایت ها و وبمسترها بوده است. یکی از روش های نوین و خلاقانه بازاریابی شرکت ها، همکاری در فروش و بازاریابی با هدف کسب درآمد برای اعضا می­باشد که استارتاپ دیدپا به شیوه ای نوین، این خدمات را در اختیار اعضا قرار می دهد. در این روش شخص متقاضی، اقدام به ثبت نام در سایت نموده و با استفاده از سیستم همکاری در فروش (کسب درآمد)، با قرار دادن محصولات بر روی سایت خود اقدام به فروش محصولات و خدمات نموده و درآمد کسب می کند. همچنین می تواند با معرفی دیدپا به صورت مادام العمر درامد کسب کند. مزیت این روش این است که کاربر خود درگیر فرایند طراحی سایت و فروشگاه، تامین محصول و پشتیبانی مشتریان نمی شود به همین خاطر می­تواند بدون نیاز به سرمایه گذاری و حتی صرف زمان، به درآمد زایی بپردازد. همچنین با توجه به حاشیه سودی که فروشندگان برای همکاری در فروش در نظر می گیرند، مبلغ درآمدی قابل توجه می باشد.

فروشگاه فایل
مرکز برون سپاری
بازاریابی
شبکه کار
پشتیبانی توسط نوین تندیس
هرگونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر نام کامل سایت و لینک ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد. کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به didpa.ir می باشد. کپی رایت 1395 ©