تیم دیدپا

دیدپا هر روز در حال بزرگ شدن هست. دیدپا برای افزایش و کیفیت خدمات خود به افراد بیشتری نیاز دارد.

رضا یوسفی
مدیر عامل و موسس
وحید رحمتی
مدیر مارکتینگ
مهدی آرمین مهر
مدیر فروش
گروه رایا کوثر
پشتیبان و بخش فنی

معرفی فروشگاه ساز رایگان دیدپا

دیدپا با هدف بزرگترین مرکز کسب و کار ایرانیان اولین قدم خود را برداشته است و هر روز در حال پیشرفت و گسترش خدمات می باشد.

استارتاپ دیدپا یک سیستم فروشگاه ساز رایگان است که علاوه بر فروشگاه اختصاصی، امکانات بازاریابی ویژه ای را در اختیار کاربران و وب مسترها و دارندگان جامعه های مجازی قرار داده است.

دیدپا بر این باور است که کسب درآمد از طریق فروش محصولات دانلودی، یک کار تمام وقت با درآمد بالاست. دیدپا بستری است که به شرکت های کوچک، کارآفرینان و افراد کمک می­کند به راحتی و به صورت رایگان، فروشگاه اختصاصی خود را ایجاد کنند و از طریق امکاناتی که دیدپا به صورت رایگان در اختیار آن ها قرار می دهد، با اطمینان محصولات خود را برای فروش ثبت کنند. راه اندازی فروشگاه اختصاصی از طریق دیدپا به شما کمک می­کند هزینه­ های خود را تا حد چشمگیری پایین آورده و همچنین بدون دغدغه اقدام به فروش نمایید. انواع محصولات تصویری، صوتی، گرافیکی، متنی و نرم افزاری و …. در دسته بندی های مختلف را می توانید از طریق فروشگاه اختصاصی به فروش برسانید.

فروشگاه ساز رایگان دیدپا، یک طرح کارآفرینی، جهت خرید و فروش فایل ها و محصولات قابل دانلود شامل انواع فایل های مستند، ویدئوهای آموزشی، سورس کد برنامه های اجرایی، اسکریپت های طراحی سایت و انواع نمونه های کارها و لایسنس های نرم ­افزاری و … می­باشد. هدف دیدپا در فروشگاه ساز رایگان فایل، درآمدزایی برای دانش آموزان، دانشجویان، محققان و کاربران اینترنتی و زنان خانوار و … هست که نتیجه آن نشر دانش و تجربه در بین سطوح مختلف جامعه خواهد بود.

کسب درآمد به شیوه های مختلف از وب سایت همواره دغدغه اصلی بسیاری از مدیران سایت ها و وبمسترها بوده است. یکی از روش های نوین و خلاقانه بازاریابی شرکت ها، همکاری در فروش و بازاریابی با هدف کسب درآمد برای اعضا می­باشد که استارتاپ دیدپا به شیوه ای نوین، این خدمات را در اختیار اعضا قرار می دهد. در این روش شخص متقاضی، اقدام به ثبت نام در سایت نموده و با استفاده از سیستم همکاری در فروش (کسب درآمد)، با قرار دادن محصولات بر روی سایت خود اقدام به فروش محصولات و خدمات نموده و درآمد کسب می کند. با توجه به حاشیه سودی که فروشندگان برای همکاری در فروش در نظر می گیرند، مبلغ درآمدی قابل توجه می باشد. مزیت روش همکاری در فروش این است که کاربر خود درگیر فرایند طراحی سایت و فروشگاه، تامین محصول و پشتیبانی مشتریان نمی شود به همین خاطر می­تواند بدون نیاز به سرمایه گذاری و حتی صرف زمان، به درآمد زایی بپردازد.

همچنین می تواند با معرفی دیدپا به صورت مادام العمر درامد کسب کنید. هر وقت زیر مجموعه شما محصولی به فروش برسانند، مادام العمر شما درصدی از فروش را به عنوان درصد معرف دریافت خواهید کرد.

وضعیت پیشرفت بخش های مختلف فروشگاه ساز رایگان دیدپا

فروشگاه ساز رایگان : ۹۰ درصد پیشرفت
سیستم همکاری در فروش : ۸۵ درصد پیشرفت
سیستم بازاریابی اختصاصی : ۷۰ درصد پیشرفت
شبکه کار : ۴۵ درصد پیشرفت
طراحی سایت : رایا کوثر
هرگونه کپی برداری از مطالب بدون ذکر نام کامل سایت و لینک ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد. کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به فروشگاه ساز رایگان فایل دیدپا می باشد. کپی رایت 1395 ©